Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

1911-1914 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLVII.-XLVIII. kötet, Enyim, Tied, Övé I-II. Budapest, 1911-1914, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
12999.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek rajzaival. A bekötési tábla Courtens festménye után készült. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, hátuljából néhány lap ki lett tépve, egyébként jó állapotban.
13000.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

13001.

Bp. 1870. Franklin-Társulat. 394; 437; 462;p. Az első kötetben a költő életrajzával. (1 t., a költő arcképe és egy két kap kijár) Dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, festett lapszélekkel, névbejegyzéssel. Jó állapotban

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Petőfi-Album. A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Guiness Rekordok könyve 1492. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben
13003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

World cup 1974 (Futball világbajnokság 1974). Kiadói egészvászon kötés, rengeteg színes fotóval illusztrált, négy nyelven, jó állapotban / World cup 1974. Full linen binding, in good condition, with many pictures
13004.

World cup 1974 (Futball világbajnokság 1974). Kiadói egészvászon kötés, rengeteg színes fotóval illusztrált, négy nyelven, jó állapotban /
World cup 1974. Full linen binding, in good condition, with many pictures

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fogarasi János német és magyar szótára. Negyedik javított és bővített kiadás. Első vagy német-magyar rész. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
13005.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Új idők lexikona 21 kötet a 24 kötetből. Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
13006.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Victor Hugo: A nevető ember. Ford: Huszár Imre. IV. kötet. Pest 1869. Ráth Mór. 392p. Belül elvált vászonkötésben
13007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Új Magyar Népköltési Gyűjtemény III.: Dégh Linda: Pandur Péter meséi. 1. köt. Bp., [1941], Franklin Társulat. Papírkötésben, a szerző dedikációjával. A borító kissé viseltes, egyébként jó állapotban.
13008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szabó Pál: Isten malmai. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13009.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Miki egér Óriásországban. A Walt Disney Studio szövegével és színes képeivel. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1934, Palladis. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, gerince hiányzik, belül a gerincnél levált, erősen viseltes állapotban.
13010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft