Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
909074
12975
220
Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben. 909806
12976
220
Erdősné H. Irén: Önmasszázs és torna játék. Bp., 1928. Mai Henrik és fia orvosi könyvkiadó. 21 ábrával. 48p. 909803
12977
220
Simon Lajos- Móra László: Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság évkönyve 1926. 943844
12978
220
1931 Közlekedési szaknaptár az 1931. évre. Szerk.: Kovács József. 35. évf. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 944698
12979
220
Anatole France: Szent Klára kútja. Békéscsaba, 1917, Tevan. Első kiadás! Félvászon kötésben, jó állapotban. 890104
12980
220
Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak, A második olasz óceánrepülés. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, az elejében gyerekfirkával, hátul a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban. 890095
12981
220
Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban. 943476
12982
220
Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. Bp., 1944, Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár 111-112.). Papírkötésben, jó állapotban. 945327
12983
220
Kästner, Erich: Emil meg a három ikergyerek. Walter Trier rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 943731
12984
220
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Papírkötésben, jó állapotban. 943085
12985
220
[Bölcke Oszvald:] Bölcke repülőkapitány naplója, atyjának bevezetésével. Bp., 1917, Athenaeum. Kicsit kopott, illusztrált (Végh) papírkötésben, egyébként jó állapotban. 943973
12986
220
Somfai László: Fekete tarlókon. Bp., [1942], Palladis Rt. A szerző által dedikálva. Félbőr kötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft