Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

12975.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12976.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12977.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1931 Közlekedési szaknaptár az 1931. évre. Szerk.: Kovács József. 35. évf. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12978.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Anatole France: Szent Klára kútja. Békéscsaba, 1917, Tevan. Első kiadás! Félvászon kötésben, jó állapotban.
12979.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak, A második olasz óceánrepülés. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, az elejében gyerekfirkával, hátul a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
12980.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
12981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. Bp., 1944, Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár 111-112.). Papírkötésben, jó állapotban.
12982.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kästner, Erich: Emil meg a három ikergyerek. Walter Trier rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12983.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
12984.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

[Bölcke Oszvald:] Bölcke repülőkapitány naplója, atyjának bevezetésével. Bp., 1917, Athenaeum. Kicsit kopott, illusztrált (Végh) papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12985.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Somfai László: Fekete tarlókon. Bp., [1942], Palladis Rt. A szerző által dedikálva. Félbőr kötésben, jó állapotban.
12986.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft