Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
405646
12890
220
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban! 943075
12891
220
Abuska. Csagatajtörök szógyűjtemény. Ford.: Vámbéry Ármin, jegyz. Budenz József. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Markovics Sándor (1856-?) főreáliskolai tanár, szakíró tulajdonosi bejegyzésével és lapszéli jegyzeteivel. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 941576
12892
220
Bolgár Ferenc A párbaj szabályai. Bp., 1892. Grill Károly. 80p. 5. kiadás. Sérült kiadói papírborítóban. 944317
12893
220
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélés II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1906, Magyar Könyvkiadó Társaság. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 944282
12894
220
Bródy Sándor: A nap lovagja. Elbeszélések. Bp., 1906, Franklin Társulat. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 943829
12895
220
Kemény János: Kutyakomédia. Bp., 1935, Révai. A szerző által dedikálva. Kicsit laza aranyozott vászonkötésben, néhány lap foltos. 941553
12896
220
Diarum az 1930-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p. 941554
12897
220
Diarum az 1931-ik esztendőre Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 112p. 943286
12898
220
Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. 944407
12899
220
Molnár Sándor: Magyar sors francia földön. Párizs, 1925, Párizsi Magyar Akadémia. A szerző által 1935-ben Boczonádi Szabó Imre Zoltán (1882-1969) méhész, újságíró, országgyűlési képviselőnek dedikálva. Megviselt, utólag ragasztott papírkötésben. 943329
12900
220
Budai Ézsaiás: Deák nyelv kezdete példákban. Debrecen, 1829, [6. kiad.], Tóth Ferenc. Tulajdonosi bejegyzéssel. Elülső borítója nagyrészt hiányzik, félbőr kötésben. 926635
12901
220
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft