Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

12963.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12964.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12965.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12966.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12967.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12968.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12969.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12970.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12971.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Turoldus: A Róland ének (La Chanson de Roland) fordította Dr. Varga Bálint. Bp., 1932. Kir. Magyar egyetemi nyomda. Kissé sérült kiadói kartonkötsében
12972.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12973.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

gróf Szécsen Antal: Tanulmányok. Bp., cca 1880. Ráth Mór. Félvászon kötésben.
12974.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft