Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
703294
12939
220
34000
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet. Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás) 921218
12940
220
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban. 872134
12941
220
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 835501
12942
220
Rider Haggard: Kleopátra Egyiptom asszonya. Bp., 1889. Pallas. Aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben 910203
12943
220
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding 926284
12944
220
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben. 943896
12945
220
Dalok könyve, Si King. Bp., 1994, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 943880
12946
220
Edmondo de Amicis: A szív. Egy iskolásfiú naplója I. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.T. Kartonált kötés, kopottas állapotban. 943888
12947
220
Kemény János önéletleírása 1657-1658. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 943941
12948
220
Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 943905
12949
220
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. 918603
12950
220
George Eliot: Bede Ádám. I-II. köt. Pest, 1861-62, Kisfaludy Társaság. Aranyozott gerinccel, vászon keménykötésben, helyenként kicsit foltos, a borítón helyenként kopásokkal, egyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft