Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

12939.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

12940.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12941.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12942.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12943.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12944.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dalok könyve, Si King. Bp., 1994, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Edmondo de Amicis: A szív. Egy iskolásfiú naplója I. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.T. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
12946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kemény János önéletleírása 1657-1658. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12947.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12948.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
12949.

Kikiáltási ár:
800 Ft

George Eliot: Bede Ádám. I-II. köt. Pest, 1861-62, Kisfaludy Társaság. Aranyozott gerinccel, vászon keménykötésben, helyenként kicsit foltos, a borítón helyenként kopásokkal, egyébként jó állapotban.
12950.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft