Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

Abonyi Árpád: Ősemberek. Bp., 1908, Grill Károly Könyvkiadóvállalata (Magyar írók aranykönyvtára). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12926.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Durant, Will: A gondolat hősei. Bp., 1931, Dante. Vászonkötésben, jó állapotban.
12927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Andai Ernő: Soha ilyen tavaszt...! Bp., 1927, Pantheon. A szerző által dedikálva. Vászonkötésben, jó állapotban.
12928.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Benjamin Ferenc: Harc a kozmosszal. London, 1961, Warwick Printing Company. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12929.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. S.a.r. Balassa Imre. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12930.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Anatole France: Írókról. Bp., [1925], Dante Könyvkiadó. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12931.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balassa Imre: Nagy idők. Harmadik ezer. Bp., 1926, Világirodalom. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12932.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rákosi Jenő: A magyarságért. Bp., 1914, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. (Bibliotheca vitae). Tulajdonosi bejegyzéssel. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12933.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szentmihályiné Szabó Mária: Magvetők. 1. köt. Bp., 1942, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12934.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12936.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

12937.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12938.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft