Rákosi Jenő: A magyarságért. Bp., 1914, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. (Bibliotheca vitae). Tulajdonosi bejegyzéssel. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal