Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, kopottas állapotban.
13073.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Groushko, Michael: Eltűnt kincsek nyomában. Bp., 1992, Pesti Szalon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes fotóval illusztrált, jó állapotban.
13074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vas Gereben: Parlagi képek (1851), Tormagyökerek (1865). Harmadik kiadás. Góró Lajos rajzaival. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
13075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Waltari, Mika: A Kínai Cica. Bp., 1999, Polar Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fodor József: Nemcsak "a bor vidámítja az ember szívét!" Papi anekdoták. Nagyvárad, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Conan Doyle, Sir Arthur: A sátán kutyája. Bp., 1993, Alfa Stúdió és Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13079.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban
13080.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

13081.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben
13082.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13083.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13084.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft