Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
900834
13073
215
2200
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, kopottas állapotban. 900914
13074
215
Groushko, Michael: Eltűnt kincsek nyomában. Bp., 1992, Pesti Szalon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes fotóval illusztrált, jó állapotban. 900831
13075
215
Vas Gereben: Parlagi képek (1851), Tormagyökerek (1865). Harmadik kiadás. Góró Lajos rajzaival. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kopottas állapotban. 900861
13076
215
Waltari, Mika: A Kínai Cica. Bp., 1999, Polar Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 900884
13077
215
Fodor József: Nemcsak "a bor vidámítja az ember szívét!" Papi anekdoták. Nagyvárad, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 900868
13078
215
Conan Doyle, Sir Arthur: A sátán kutyája. Bp., 1993, Alfa Stúdió és Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 807844
13079
215
Jávor Bella Istenfélő Manassé. Dráma három felvonásban. Bp. 1931. Aviva. 122 l. 1 sztl. lev. Dabis Rózsi képeivel. Fűzve, kiadói borítékban. 808130
13080
215
11000
Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban 799362
13081
215
b. Jósika Miklós: Abafi Pest, 1857. Heckenast. Félvászon kötésben 855422
13082
215
Ortutay Gyula: Székely népballadák. Buday György fametszeteivel. Budapest, 1935. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félbőr kötésben 776365
13083
215
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány 872140
13084
215
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft