Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13085.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Puszta Sándor: Búzaszentelés. Első kiadás!. Bp., 1934. Ányos Pál irodalmi kör. Egészvászon kötésben
13087.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dóczi Lajos: Csók, vígjáték négy felvonásban. Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, belső borítólap kiszakadt, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
13088.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13089.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13090.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13091.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13092.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13093.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante.
13094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13095.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13096.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft