Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
868748
13061
215
A Magyar műszeripar 10 évéből. Bp., Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület. Sok illusztrációval 824429
13062
215
Déryné naplója II-III. kötet. Első teljes kiadás, az eredeti kézirat alapján sajtó alá rendezte Bayer József. Bp., (1900), Singer és Wolfner. Félbőr kötés, kopottas állapotban. 846751
13063
215
Balassa Imre: A titkos futár. Bp., Általános Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 890644
13064
215
Háy Gyula: Színhely: Budapest. Idő: Tíz év előtt. Bp., Genius Kiadás. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban 890617
13065
215
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt, Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., Genius Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 890603
13066
215
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach-Kiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kissé kopottas állapotban. 890626
13067
215
Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragédia három felvonásban. Gyoma, 1918, Kner Izidor kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 884929
13068
215
Makkai László(szerk.): Új magyar költők II. Weöres Sándor és Székely Zoltán aláírásával. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 890403
13069
215
Vészi Endre: Mire tavasz lesz. Dedikált! Bp., Népszava. Kiadói papírkötés, illusztrált, kopottas állapotban. 900891
13070
215
Farkas Vladimir: Nincs mentség. Az ÁVH alezredese voltam. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 900893
13071
215
Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor. Bp., Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű félbőr kötés, jó állapotban. 900909
13072
215
Ifj. Alexandre Dumas: A kaméliás hölgy. Bukarest, 1990, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft