Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

A Magyar műszeripar 10 évéből. Bp., Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület. Sok illusztrációval
13061.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Déryné naplója II-III. kötet. Első teljes kiadás, az eredeti kézirat alapján sajtó alá rendezte Bayer József. Bp., (1900), Singer és Wolfner. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
13062.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Balassa Imre: A titkos futár. Bp., Általános Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13063.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Háy Gyula: Színhely: Budapest. Idő: Tíz év előtt. Bp., Genius Kiadás. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban
13064.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt, Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., Genius Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13065.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach-Kiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kissé kopottas állapotban.
13066.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragédia három felvonásban. Gyoma, 1918, Kner Izidor kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13067.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Makkai László(szerk.): Új magyar költők II. Weöres Sándor és Székely Zoltán aláírásával. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13068.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13

Vészi Endre: Mire tavasz lesz. Dedikált! Bp., Népszava. Kiadói papírkötés, illusztrált, kopottas állapotban.
13069.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Farkas Vladimir: Nincs mentség. Az ÁVH alezredese voltam. Bp., 1990. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13070.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor. Bp., Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű félbőr kötés, jó állapotban.
13071.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ifj. Alexandre Dumas: A kaméliás hölgy. Bukarest, 1990, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft