Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak, A második olasz óceánrepülés. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, az elejében gyerekfirkával, hátul a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
13121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
13123.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
13124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ország-Világ almanach 1911. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap elfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond. Szövegközti képekkel, reklámokkal. Kiadói, festett, aranyozott kissé kopott vászonkötésben
13125.

Kikiáltási ár:
800 Ft

McLeod, Judyth A.: Legendás földek atlasza. Mesebeli királyságok, fantomszigetek, elsüllyedt kontinensek és más titokzatos világok. Bp., Kossuth Kiadó. Kartonált kötés, védőborítóval, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
13126.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány  a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.
13127.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete II. kötet, Gáláns kor. Világirodalom-kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
13128.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Csergő Hugó-Balassa József(szerk.): Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I. kötet. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-emlékbizottság kiadása. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, belül a gerincnél kissé levált, néhány lapja kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.
13129.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története I. Bp., 2002. Aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13130.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft