Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp., 1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13097.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wertheimer Ernő: A modern kozmetika receptkönyve és gyógyszertana. Bp., 1935, Neuwald Illés Utódai Könyvnyomda. (Benne: A kozmetika kis kátéja. Bp., 1934, Budapesti Kozmetikusok Ipartestülete.) Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13098.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db kozmetikával kapcsolatos kiadás. Dr. Dubovitz Hugó: A szappangyártás. Bp., Athenaeum. Kötése hiányos, erősen viseltes állapotban; Dr. Grünbaum Ernő: A rendellenes szőrszálak. Bp., Novák Rudolf. Papírkötés, kopottas állapotban.
13099.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szigetvári László(szerk.): A tekesport évkönyve 1943. Dedikált! Bp., 1943, Magyar Tekéző Szövetség. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kopottas állapotban.
13100.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

13101.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., 1936, Singer és Wolfner, Corvina Könyvkötészet. Kiadói egészbőr kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
13102.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gróf Széchenyi István: Hitel. Honunk szebblelkű asszonyainak. Hasonmás kiadás, Pesten, 1979, Halina kötés, kicsit foltos, de jó állapotban
13103.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Illyés Gyula: Hősökről beszélek... Szőnyi István képeivel. Bp., 1945, Sarló Kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13104.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk. Dedikált! Bp., 1960, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kopottas állapotban.
13105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13106.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, belül a gerincnél enyhén szakadt, jó állapotban.
13107.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10

Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, illusztrált, belül a lapok foltosak, kissé kopottas állapotban.
13108.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft