Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

13109.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mester Kálmán: Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. A keresztény kereskedelem és ipar adattára. Bp., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13111.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Napoleon album. Bp., Pesti Napló, é.n. dombornyomott aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13112.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11

Zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., é.n. Fővárosi nyomda Rt.
13113.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Liener György: Autótípusok 1971. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13114.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.
13115.

Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei, Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel, a Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13116.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Di Giovanni László: Programozható, hibapont nélküli totókulcsok. Bp., 1991. Unio
13117.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db focival kapcsolatos könyv-Somos István-Peterdi Pál: "Jobb volt, mint a híre!" Lóránt Gyula életregénye; Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13118.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13119.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Beöthy Leo: Nemzetlét. Tanulmány a társadalmi tudományok köréből, Magyarország jelen helyzetének megvilágosítására és orvoslására. Bp., 1876, Athenaeum. Egészvászon kötés, belső előlap kissé kijár, kopottas állapotban.
13120.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft