Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
860867
13013
215
Ferdinandy Gejza: Papirosgyártás, papirosáruismeret és papírosvizsgálat. Bp., 1939. Kézirat. 484p. 885321
13014
215
2 db szótár-Anderlik-Popper: Magyar-angol és Angol-magyar zsebszótár. Kolozsvár, 1907, Fabritius Erik. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban; Schidlof gyakorlati módszerének angol teljes zsebszótára. Bp., Schenk Ferenc. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 906512
13015
215
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Félvászon kötés, lapok hullámosak, viseltes állapotban. 882262
13016
215
Kassák Lajos: Akik eltévedtek. Cserépfalvi kiadása. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban. 905559
13017
215
Woodworth-Schlosberg: Kísérleti pszichológia I-II. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 879278
13018
215
Burenholt, Göran(szerk.): A múlt emberei, Az emberiség eredetének és fejlődésének története. Az emberiség képes története. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban. 889713
13019
215
Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-2. köt. Első kiadás. Aláírt példány. A szerző aláírt ex librisével. Bp. 1935. Singer és Wolfner. 276 l., 304 l. Kiadói papírkötésben 749631
13020
215
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. 712076
13021
215
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben 686129
13022
215
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült) 573103
13023
215
32000
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004 838667
13024
215
Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft