Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

Ferdinandy Gejza: Papirosgyártás, papirosáruismeret és papírosvizsgálat. Bp., 1939. Kézirat. 484p.
13013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db szótár-Anderlik-Popper: Magyar-angol és Angol-magyar zsebszótár. Kolozsvár, 1907, Fabritius Erik. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban; Schidlof gyakorlati módszerének angol teljes zsebszótára. Bp., Schenk Ferenc. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13014.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Félvászon kötés, lapok hullámosak, viseltes állapotban.
13015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kassák Lajos: Akik eltévedtek. Cserépfalvi kiadása. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13016.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Woodworth-Schlosberg: Kísérleti pszichológia I-II. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Burenholt, Göran(szerk.): A múlt emberei, Az emberiség eredetének és fejlődésének története. Az emberiség képes története. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
13018.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-2. köt. Első kiadás. Aláírt példány. A szerző aláírt ex librisével. Bp. 1935. Singer és Wolfner. 276 l., 304 l. Kiadói papírkötésben
13019.

Harsányi Zsolt: Ecce Homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-2. köt. Első kiadás. Aláírt példány. A szerző aláírt ex librisével.
Bp. 1935. Singer és Wolfner. 276 l., 304 l. Kiadói papírkötésben

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13020.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13023.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

13024.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft