Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben
13001.

Religio és Nevelés. Kath. egyházi folyóirat. Uj folyam’ II. éve. 3 kötetben függelékekkel
Bp., 1845. (Lukács és társa ny.) Korabeli félbőr kötésben

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Montemaggiore, Angelica: Borostyán 12-15. és 17-18. kötet. Bp., Fabula. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Montemaggiore, Angelica: Borostyán 1-6. kötet. Bp., Fabula. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

M. Dezonne Pacheco Fernandes: A Kisasszony 1-2., 5-9. kötet (6. és 8. számból két-két példánnyal). Bp., Fabula. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13004.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tonelli Sándor: Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Bp., 1947, Forum Hugaricum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
13005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyíregyházi öregdiákok emlékkönyve 1861-1936. Nyíregyháza 1936. NYÖDE, viseltes állapotban
13006.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Az egészségügyi propaganda Magyarországon 1927-1929 (2 füzet). Bp., 1929-1930, Pesti Könyvnyomda, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Körmöczi Emil: Az első segítségnyújtás. Népszerű egészségügyi előadás vetített képekkel. Egészségügyi Propaganda Központ 11. füzet. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13008.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13009.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, hiányos, belül a gerincnél szétvált, viseltes állapotban.
13010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Játékkönyv, 6-14 éves gyermekek részére. II. bővített kiadás. 395 játék. Bp., 1936, Szív. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft