Tonelli Sándor: Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Bp., 1947, Forum Hugaricum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Az egészségügyi propaganda Magyarországon 1927-1929 (2 füzet). Bp., 1929-1930, Pesti Könyvnyomda, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Dr. Körmöczi Emil: Az első segítségnyújtás. Népszerű egészségügyi előadás vetített képekkel. Egészségügyi Propaganda Központ 11. füzet. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, hiányos, belül a gerincnél szétvált, viseltes állapotban.