Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 154

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
13025.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

13026.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Palasovszky Béla: A szolga énekel. Versek. Dedikált! Bp., 1929, Turul. Aranyozott gerincű félvászon kötés, belső borítólap szakadt, egyébként jó állapotban.
13027.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Müller Miksa fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hatodik angol kiadás után fordította Steiner Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Egészvászon kötés, belül javítva, kopottas állapotban.
13028.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Paral Bertalan: Kétlábú rókák és farkasok. Históriák a hivatalok dzsungeleiből és egyéb szomorú és víg írások. Bp., Lampel. 398p.Első néhány lap foltos. Megviselt papírkötésben
13029.

Kikiáltási ár:
800 Ft

2 db könyv-Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor; Rolland, Romain: Berlioz. Bp., Kultúra Könyvkiadó. Kiadói papír és kartonált kötés, kopottas állapotban.
13030.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13031.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

A boldogság könyve, Az ifjúság számára. A "Hasznos mulattató" és "Lányok lapja" melléklete. Bp., 1898, Werbőczy Könyvnyomda. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomottt egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső címlapja kijár, viseltes állapotban.
13032.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Petőfi Sándor verses album Reich Károly rajzaival. Bp., é.n. Képzőművészeti vállalat
13033.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Cartographia világatlasz Bp., 2000. Cartographia
13034.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára : A művészet könyve  II. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Félvászon kötésben
13035.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Budapest É.N. Egyetemi Nyomda.
13036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft