Müller Miksa fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hatodik angol kiadás után fordította Steiner Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Egészvászon kötés, belül javítva, kopottas állapotban.