Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 81

Gárdonyi Géza munkái: 5 db könyv a sorozatból. Dante cca 1924. eredeti védőtokban, szép állapotban
12806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Irodalmi Kincsek sorozat 5 kötet: Madách: Az ember tragédiája, Kisfaludy: Hinfy szerelmei, Beöthy: Magyar irodalom kis tükre. Heine: Dalok könyve, Vörösmarty válogatott versei. Bp., é.n. Athenaeum Egységes, jó állapotú, aranyozott egészbőr sorozatkötésben 11x13 cm
12807.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13 db különböző könyv (Széchenyi Zsigmond: Csui!..., Collier: Dunqkerque homokjai, József Gábor: Az ördög lábnyoma, Clavell: Patkánykirály, J. Edigey: Panzió a tengerparton, Block: Betörő a szekrényben, Geron: Sivatagi kommandó, A Conducator évgnapjai, Rieder: A III. Birodalom bukása, Russel: A horogkereszt rémtettei, Queen: Ház a félúton, Föld S. Péter: Ahogy azt Móricka elképzeli, Kun Erzsébet: Poénportya)
12808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10 db különböző krimi könyv (Highsmith: Huhog a bagoly, Uhnnak: A nyomozás, Scherfling: Egy szőke hajszál, Gosling: Búbánat-blues, Kicker: Johanna és a médium, Prokop: A riporter halála, Cormier: Az első halál után, Claymore: Viperák fészke, Gardi: Rendkívüli játszma, Vidor: Bírd egy nappal tovább!)
12809.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Schillers sämtliche Werke I.-IV. Stuttgart, 1888. Gothaischen Verlag. Aranyozott, szép állapotú egészvászon kötésben / in full linen binding
12810.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10 db könyv (Montalbán: Déltengerek, Toelcke: Philipagee: CIA napló, H. Rolski: Fehér sas kék mezőben, Babson: Csapda a ködben, Zsolt István: A pálya közepén, A Vasas Sport Club 50 éve, Zsolt István: Az ott lent Amerika, Rátonyi Róbert: A botrányos malom, Orvos viccek)
12811.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10 db könyv (Széchenyi Zsigmond: Csui!..., Slaughter: Sebek, Harsányi Gábor: Menekülés Erdélyből a Szentföldre, Walters: Zavart elmék, Vigyázat, most nem csalok!, P.D.James: Fehérköpenyes halál, Tavanti: Hőség Rómában, Curtiss: A meghajszolt tanú, Rózsa Péter: Ha túléled, hallgass!, Vajner: Sötétben tapogatózva)
12812.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10 db könyv (Harrington: Az ezredes, Török Imre: Kedves lovakról, furcsa emberekről; Uris: A királynő törvényszéke, G.Perrault: A vörös zenekar, Wharton: Éjfélre kitisztul, Magyar Imre: "Oly korban éltem én...", Moldova György: A Puskás-ügy, Sallai Elemér: mozgó vesztőhely, Wiesel: Egy meggyilkolt zsidó költő testamentuma, Moldova György: Ésszel fél az ember)
12813.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 28 kötet a sorozatból Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
12814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
12815.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. felvágatlan
12816.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12817.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft