Irodalmi Kincsek sorozat 5 kötet: Madách: Az ember tragédiája, Kisfaludy: Hinfy szerelmei, Beöthy: Magyar irodalom kis tükre. Heine: Dalok könyve, Vörösmarty válogatott versei. Bp., é.n. Athenaeum Egységes, jó állapotú, aranyozott egészbőr sorozatkötésben 11x13 cm
13 db különböző könyv (Széchenyi Zsigmond: Csui!..., Collier: Dunqkerque homokjai, József Gábor: Az ördög lábnyoma, Clavell: Patkánykirály, J. Edigey: Panzió a tengerparton, Block: Betörő a szekrényben, Geron: Sivatagi kommandó, A Conducator évgnapjai, Rieder: A III. Birodalom bukása, Russel: A horogkereszt rémtettei, Queen: Ház a félúton, Föld S. Péter: Ahogy azt Móricka elképzeli, Kun Erzsébet: Poénportya)
10 db különböző krimi könyv (Highsmith: Huhog a bagoly, Uhnnak: A nyomozás, Scherfling: Egy szőke hajszál, Gosling: Búbánat-blues, Kicker: Johanna és a médium, Prokop: A riporter halála, Cormier: Az első halál után, Claymore: Viperák fészke, Gardi: Rendkívüli játszma, Vidor: Bírd egy nappal tovább!)
10 db könyv (Montalbán: Déltengerek, Toelcke: Philipagee: CIA napló, H. Rolski: Fehér sas kék mezőben, Babson: Csapda a ködben, Zsolt István: A pálya közepén, A Vasas Sport Club 50 éve, Zsolt István: Az ott lent Amerika, Rátonyi Róbert: A botrányos malom, Orvos viccek)
10 db könyv (Harrington: Az ezredes, Török Imre: Kedves lovakról, furcsa emberekről; Uris: A királynő törvényszéke, G.Perrault: A vörös zenekar, Wharton: Éjfélre kitisztul, Magyar Imre: "Oly korban éltem én...", Moldova György: A Puskás-ügy, Sallai Elemér: mozgó vesztőhely, Wiesel: Egy meggyilkolt zsidó költő testamentuma, Moldova György: Ésszel fél az ember)
Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 28 kötet a sorozatból Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban
Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.