Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 81

Tompa Mihály: Virágregék Bp. 1894. Franklin.  litografált díszcímlap, 198p. 7 t. (színes kőnyomatos tábla). Festett, kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép állapotban!
12770.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

Zilahy Lajos: A lélek kialszik. Dedikált! Novi Sad, 1965. Forum.
12771.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Arany János sorozat 4 kötetben: Toldi szerelme, Toldi estélye. Kisebb költemények, Elbeszélő és elegyes költemények, Buda halála, Murány ostroma. Családi könyvtár sorozat Bp., 1887. Ráth Mór. Egységes, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, nagyon szép állapotban
12772.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12773.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12774.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zrínyi Miklós munkái. Első, a szerző kiadatlan prózai műveivel kiegészített kiadás. Kazinczy Gábor és Toldy Ferenc. Pest, 1853. Emich. A címlapon fametszetű látképpel (Csáktornya) és Zrínyi rézmetszetű képével 420 + 312 hasáb. Korabeli félvászon kötésben
12775.

Zrínyi Miklós munkái. Első, a szerző kiadatlan prózai műveivel kiegészített kiadás. Kazinczy Gábor és Toldy Ferenc.
Pest, 1853. Emich. A címlapon fametszetű látképpel (Csáktornya) és Zrínyi rézmetszetű képével 420 + 312 hasáb. Korabeli félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Révai Nagy lexikona I-XX. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-1995, Babits kiadó. Hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, A kötetek kb fele  elázott állapotban!
12776.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Pallas regénysorozat az 1880-as évekből. Összesen 18 db regény, 13 kötetben. Egységes, aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben, szép állapotban
12777.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12778.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet négy könyvben 1799. Tizedik Hungária Könyv. Számozott, névre szóló példány. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
12779.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12780.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőr kötésben, gerince enyhén kopott, jó állapotban, belsejében Lavotta két arcképével, és a síremlékéről készült fotóval.
12781.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft