Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 81

12794.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12795.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12796.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12797.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült)
12798.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyar értelmező kéziszótár Bp., 1972. Akadémiai
12799.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Mersekovszkij munkái 13 kötet a sorozatból Bp., é.n. Dante. Aranyozott egészvászon  kötésben
12800.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gárdonyi Géza sorozat 7 db kötete. Bp., Dick Manó,  Aranyozott egészvászon kötésben
12801.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12802.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)
12803.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12804.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Alfred Brehm: Az állatok világa - Madarak I. kötet Szerk. Chernel István. Bp., 1902. Légrády. aranyozott, kissé hibás félbőr kötésben
12805.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft