Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 81

Bodrogi Gyula: A vadász néha főz is. Dedikált! Bp., 1993. Welcome
12842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12843.

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek
Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története II. kötet. Reprint kiadás!
12844.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
12845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Póra Ferenc: A magyar rokon értelmű szók és szólások kézikönyve Reprint. Bp., 1991. Gondolat
12846.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12847.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre. Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)
12848.

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre.
Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12849.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Klug József (Joseph), Dr.: Az örökkévaló dolgok. Gondolatok a katekizmus első része fölött. Ford. Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1922, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, közepes állapotú
12850.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft