Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 81

12818.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kövi Pál: Erdélyi lakoma, Corvina 1980. (foltos)
12819.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12820.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
12821.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Feuchtwagner: Jud Süss. ford.: Tandori Dezső. Budapest, 1990 Árkádia. Kissé megviselt állapotban.
12822.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
12823.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tájékoztató a katonai ellátásban állók és arra igényjogosultak számára, Budapest, 1949, Tokaji-Szabó István nyomdája, papírkötés
12824.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szabó Ervin: Szindikalizmus és szociáldemokrácia Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, papírkötés
12825.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Az ideiglenes nemzeti kormány rendeletei I. füzet. Kiadja a miniszterelnökség sajtóosztálya. Bp., 1945. Hasonmás kiadás (é.n., Interpress)
12826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után, ford. Urai Dezső. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
12827.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12828.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12829.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft