Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 81

Dr. Serényi Jenő(szerk.): A sísport gyakorlati kézikönyve. Bp., 1912, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, belül gerincénél kissé levált, kopottas állapot.
12782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Dedikált! Bp., 1943, Horváth Dénes. Kiadói félvászon kötés, gerince hiányzik, belsejében tollfirka, kopottas állapot
12783.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12784.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Fazekas Zsuzsa(szerk.): "Ezen vöfi Könyv a Karsai Mihályé", Vőfélykönyv Székről. Bp., 2000, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12785.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12786.

Gold plated linen binding, nice condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12787.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12788.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Benedek Marcell: A modern világirodalom 1800-1920. Bp., 1920 Franklin
12789.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Egyetemes regénytár 6 kötet a sorozatból . Bp., 1890. Singer és Wolfner. Gottermayer egészvászon kötésben
12790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Athenaeum regénysorozata 31 kötetben Bp., cca 1910. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben
12791.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Klasszikus regénytár 53 kötet a sorozatból, Kiadói vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben, mind szép állapotban
12792.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12793.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft