Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 84

12889.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból. Bp., 1901-1909, Révai.  Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.
12890.

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból.
Bp., 1901-1909, Révai.
Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12891.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12892.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12893.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12894.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12895.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

12896.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
12898.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12899.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rónay Mária: Repülő sárkány. Ifjúsági regény. Székely-Harsányi rajzokkal. Dedikált! Bp., Hungária. Kiadói félváyzon kötés, kopottas állapot.
12900.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

J. E Davies: Moszkvai jelentés. Bp., 1945 Anonymus. Egészvászon kötésben
12901.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft