https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hatalmas, nagy ládányi főként háború utáni könyvekből álló könyv hagyaték több száz vegyes könyvvel
1
12877.

Hatalmas, nagy ládányi főként háború utáni könyvekből álló könyv hagyaték több száz vegyes könyvvel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Eötvös Károly művei 6 könyv a sorozatból: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások). + 	 Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)
1
12878.

Eötvös Károly művei 6 könyv a sorozatból: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások). +
Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Illyés Gyula: egy mondat a zsarnokságról. Bp., 2002. Jövendő
1
12879.

Illyés Gyula: egy mondat a zsarnokságról. Bp., 2002. Jövendő

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jókai Anna: Ima MAgyaroroszágért Bp., 2003. Szerzői.
1
12880.

Jókai Anna: Ima MAgyaroroszágért Bp., 2003. Szerzői.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar írók Rákosi Mátyásról 60. születésnapjára. Bp., 1952. Szépirodalmi. Könyvtári duplum.
1
12881.

Magyar írók Rákosi Mátyásról 60. születésnapjára. Bp., 1952. Szépirodalmi. Könyvtári duplum.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.
1
12882.

Iposz jubileumi évkönyv. Sorszámozott. 134/1500. 262p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú
1
12883.

Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
1
12884.

Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tolnai: A Műveltség útja I. II. III. V. kötet, szétnyitható sziínes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1
12885.

Tolnai: A Műveltség útja I. II. III. V. kötet, szétnyitható sziínes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas nagy lexikona 7. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
12886.

A Pallas nagy lexikona 7. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet,  egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
1
12887.

Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin.  Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
1
12888.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz