Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 84

12927.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12928.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Erdélyi Kalendárium (melyet az úrnak 1940. esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete.) Bp. 1940, Officina. 31 l. Kiadói, illusztrált papírborítóban
12929.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12930.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits.
12931.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

12932.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12933.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding
12934.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12935.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
12936.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

József Márton: Lexikon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum, Pars secunda M-Z Latin-magyar-német szótár II. kötet). Bécs, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Sérült gerincű félbőr kötés, belsejében aláírással.
12937.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mindszeny József a népbíróság előtt. Bp., 1949 Szikra. (kötés elvált, gerinchiba)
12938.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft