Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
725097
12927
204
24000
Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt. Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával. 511877
12928
204
Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf 803580
12929
204
Erdélyi Kalendárium (melyet az úrnak 1940. esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete.) Bp. 1940, Officina. 31 l. Kiadói, illusztrált papírborítóban 699352
12930
204
11000
Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, 1926, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borító, kissé kopott állapotban, néhány könyv gerince szakadt 798329
12931
204
Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits. 753138
12932
204
Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal és a kísérő tanulmánnyal. Hibátlan állapotban! 782557
12933
204
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, jó állapotban 536012
12934
204
Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding 536065
12935
204
Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. / Freemaison magazine in linen binding. 96p. 772184
12936
204
Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással. 772174
12937
204
József Márton: Lexikon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum, Pars secunda M-Z Latin-magyar-német szótár II. kötet). Bécs, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Sérült gerincű félbőr kötés, belsejében aláírással. 759031
12938
204
Mindszeny József a népbíróság előtt. Bp., 1949 Szikra. (kötés elvált, gerinchiba) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft