https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
1
12914.

Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. felvágatlan
1
12915.

Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. felvágatlan

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.
1
12916.

Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.
1
12917.

Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)
1
12918.

Dickens Károly: Dombey és fia I.-V. kötet. Teljes! - fordította Bús Vitéz. Bp., 1874 Franklin. Félbőr kötésben (egy kötet gerincén kisebb szakadás)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.
1
12919.

Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezeregyéjszaka meséi. Tizenkét eredeti rajzzal. Bp., Tolnai. Illusztrált, újrakötött, kartonált, kopottas állapot.
1
12920.

Ezeregyéjszaka meséi. Tizenkét eredeti rajzzal. Bp., Tolnai. Illusztrált, újrakötött, kartonált, kopottas állapot.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)
1
12921.

Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)
1
12922.

báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Eötvös József: -- emlék- és ünnepi beszédei. Második bővített kiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A bőr kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú
1
12923.

Eötvös József: -- emlék- és ünnepi beszédei. Második bővített kiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A bőr kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db német nyelvű geometria, kémia, algebra, tankönyv, 1908-1911
1
12924.

3 db német nyelvű geometria, kémia, algebra, tankönyv, 1908-1911

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kempis Tamás: Krisztus követése. Erkölcsi olvasó- és imakönyv. A latin eredetiből magyar protestáns használatra átdolgozta Szeremlei Samu. Második tetemesen javított kiadás. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd. Félvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.
1
12925.

Kempis Tamás: Krisztus követése. Erkölcsi olvasó- és imakönyv. A latin eredetiből magyar protestáns használatra átdolgozta Szeremlei Samu. Második tetemesen javított kiadás. Pest, 1865, Pfeifer Ferdinánd. Félvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz