Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 84

Szomaházy István: Krakélerek alkonya és egyéb elmélkedések Bp., 1911 Athenaeum. Félvászon kötésben
12902.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12903.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12904.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
12905.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült)
12906.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12907.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12908.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12909.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12910.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12911.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12912.

Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12913.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft