Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 84

Dr. Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse I-II. Bp., 1922, Táltos. Papírkötés, kopottas állapotban.
12865.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezeregy éjszaka legszebb regéi. Az ifjúság számára átdolgozta Benedek Elek. Sok képpel. Nyolcadik kiadás. Bp., 1947, Dante. Illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12866.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12867.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12868.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12869.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Dr. Baktai Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Második kiadás. Bp., 1942, Pantheon. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapot.
12870.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jókai Mór: Felfordult világ, Észak honából, A debreczeni lunátikus, A magyar előidőkből, Egy asszonyi hajszál. Jókai Mór válogatott munkái negyven kötetben. Bp., 1907, Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, Leszik K. könyvkötő munkája, jó állapotban.
12871.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jókai Mór: A kőszívű ember fiai I-II. Bp., 1895, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon kötés, szép állapotban, néhány lap kijár.
12872.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12873.

Halasy-Nagy József Mai politikai rendszerek
Bp. é.n. Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12874.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., Sándor József és Társa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12875.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lexicon Latinum. Interpretatione Illyrica, Germanica, et Hungarica. Locuples, in usum potissimum studiosae juventutis digestum, ab Andrea Jambressich, societatis Jesu Sacerdote, Croata Zagoriensi. Zagrabiae, Typis Academicis Societatis JESU, per Adalbertum Wilh. Wefseli. Anno 1742. Bordázott gerincű bőr kötés, gerince sérült, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12876.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft