Number of items: 511
3377409
11663
491
Herendi Viktória mintás gyűrűtartó tálka, jelzett, h: 8,5 cm
4 000 HUF
3377413
11664
491
Herendi VBO mintás ékszeres tálka. Jelzet, hibátlan, 14x9,5 cm
4 000 HUF
3377181
11665
491
Herendi Viktória mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 11 cm
8 000 HUF
3374191
11666
491
Herendi Apponyi zöld mintás bonbonier, jelzett, sérült, d: 11,5 cm
1 000 HUF
3376973
11667
491
Herendi art deco népmese motívumos bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
8 000 HUF
3374453
11668
491
Herendi Kitty mintás ékszeres doboz, jelzett, hibátlan, h: 7 cm
2 400 HUF
3374469
11669
491
Herendi kagyló alakú tálka, jelzett, hibátlan, 11x10,5 cm
4 000 HUF
3374481
11670
491
3800
Herendi virágmintás kisváza, jelzett, kopással, m: 7 cm
3 800 HUF
3374476
11671
491
4400
Herendi rózsamintás ékszeres dobozka, rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
4 400 HUF
3374478
11672
491
3200
Herendi rothschild mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3 200 HUF
3328793
11673
491
Herendi 3 darab tárgy, repedt levél kínáló, 2. oszt. bonbonier, ép Viktória mintás hamuzó.
5 000 HUF
3328790
11674
491
Herendi Waldstein zöld mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 12x12 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m