Number of items: 695

10000.

500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
10001.

220 000 HUF
594,59
647,06
Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 3/100. 15,5×27 cm. Üvegezett fakeretben
10002.

46 000 HUF
124,32
135,29
Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artists proof EA II/IV.
10003.

Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 24x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.

38 000 HUF
102,70
111,76
Bartha László (1908-1998): Római külváros, este, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 27x34,5 cm.
10004.

130 000 HUF
351,35
382,35
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kiskirály csókkal, dinamittal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: III/VI, lapméret: 37×27 cm. Lap alján Vincze Mill és művész szárazpecsétjeivel. Hátodalán a művész biográfiájával.
10005.

50 000 HUF
135,14
147,06
Wahorn András (1953-): Farkast leszopó cica. Tus, papír, jelzett, foltos. Hátoldalán ragasztószalaggal. 24,5×34,5 cm
10006.

50 000 HUF
135,14
147,06
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörös és fekete (cím nélkül). Olaj, applikáció (tükör darabok), fa. Jelzés nélkül. Sérült. 56x37x2 cm.
10007.

55 000 HUF
148,65
161,76
Kopasz Tamás (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm
10008.

50 000 HUF
135,14
147,06
10009.

90 000 HUF
243,24
264,71
10010.

160 000 HUF
432,43
470,59
10011.

80 000 HUF
216,22
235,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF