46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Barcsay JenÅ‘ (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papÃr, jelzett, számozott: 3/100. 15,5×27 cm. Ãœvegezett fakeretben