55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörös és fekete (cím nélkül). Olaj, applikáció (tükör darabok), fa. Jelzés nélkül. Sérült. 56x37x2 cm.