Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Csendélet vaddisznó koponyával és festőszerszámokkal, 1979. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on fibre wood, signed, with autograph description on the reverse, framed. 40x50 cm
Molnár József (1821-1899): Párbaj (csatajelenet). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Restaurált. Proveniencia: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, 176. tétel. Reprodukálva: BÁV, 74. művészeti aukció, 1987, katalógus (oldalszám nélkül). Hátoldalán BÁV 74. aukció címkéjével valamint Magyar Nemzeti Galéria 1663/980 és 5252 bírálati címkéivel. 57x73,5 cm / oil on canvas, signed lower left, restored. Auctioned: BÁV, 74th art auction, 1987, lot 176. Reproduced in the catalogue of the auction. With Hungarian National Gallery jury label no. 1663/980 and 5252 on the reverse. 57x73,5 cm
Berkes Antal (1874-1938): Táj, 1900-as évek eleje. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Berkes Antal töredékes autográf feliratával. Sérült. 27x37 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
Márk Lajos (1867-1940): Elegáns dáma portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra középen. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív fakeretben, 130×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Napfényes olasz táj. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Jelezve balra lent. A. L. Terni. 72x96 cm / A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Sunny Italian landscape. Oil on canvas, restored, signed lower left. A. L. Terni. 72x96 cm
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x32,5 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. Framed. 20x32,5 cm.