Posters

Number of items: 71

18309.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
80 000 HUF
219,18
238,81
  Add to cart
  Remove
18310.

Available
70 000 HUF
191,78
208,96
  Add to cart
  Remove
Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie Maman Colibri, lithograph on paper, damaged.
18311.

Available
40 000 HUF
109,59
119,40
  Add to cart
  Remove
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial The Call of the Savage from 1935, lithograph on paper, damaged.
18312.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

Available
40 000 HUF
109,59
119,40
  Add to cart
  Remove
18313.

Available
55 000 HUF
150,68
164,18
  Add to cart
  Remove
1956 Die zehn Gebote, Cecil B. DeMille film plakátja, Paramount Pictures, hajtott, szakadásokkal, 84×118 cm
18314.

Available
44 000 HUF
120,55
131,34
  Add to cart
  Remove
18315.

Available
44 000 HUF
120,55
131,34
  Add to cart
  Remove
cca 1930-1940 Piccadilly. Rendezte: Herbert Wilcox. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Anna Neagle és Michael Wilding szereplésével. Mafirt reklám. Bp., Kellner Márkus-ny., feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, 83x27,5 cm
18316.

Available
42 000 HUF
115,07
125,37
  Add to cart
  Remove
1944 Magyar kívánsághangverseny. (Musical. Rendezte: Balogh István). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szeleczky Zita, Jávor Pál, Latabár Kálmán, Bordy Bella és mások szereplésével. Kiadó: Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Rovenszky Pázmány litó-ny. Feltekerve, 84x28,5 cm
18317.

Available
70 000 HUF
191,78
208,96
  Add to cart
  Remove
Budapest Sportváros. Plakátterv. Akvarell, karton, jelzés nélkül (Naeter Erzsébet?). 31x22,5 cm
18318.

28 000 HUF
76,71
83,58
Hammer price:
30 000 HUF
18319.

Available
5 000 HUF
13,70
14,93
  Add to cart
  Remove
1940 Csepeli MOVE - Csillaghegyi MOVE labdarúgó mérkőzés plakátja 48x32 cm Hajtva jó állapotban
18320.

6 000 HUF
16,44
17,91
13
Hammer price:
13 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events