Posters

Number of items: 71

1940 Kultúr mozgó mozi plakát Csillaghegy Pesti Mese c. magyar filmmel 30x48 cm Hajtva jó állapotban
18321.

6 000 HUF
1940 Kultúr mozgó mozi film plakát Csillaghegy 30x48 cm Hajtva jó állapotban
18322.

5 000 HUF
Baleset ellen védekezz. Plakát Róna Emy jelzett grafikájával. Klösz nyomda, ca 1930. 50x65 cm Restaurált
18323.

40 000 HUF
108,11
117,65
ca 1942 Macskássy János (1910-1993): Mozgó kocsiról ne ugorj le! OTI balesetelhárító propagandája. Magyar Jószef litoggráfia plakát. 60x50 cm Hajtva, jó állapotban
18324.

30 000 HUF
81,08
88,24
18325.

28 000 HUF
75,68
82,35
18326.

16 000 HUF
43,24
47,06
Idézőjelben, El Kazovszkij, fe. Lugossy László, Pinczehelyi Sándor, Wahorn András, ef. Zámbó Ostván stb.. Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1986. Plakát. Tervezte: Pinczehelyi Sándor, jelzett a plakáton. Lapszéli sérülésekkel. 84x58,5 cm.
18327.

"Idézőjelben", El Kazovszkij, fe. Lugossy László, Pinczehelyi Sándor, Wahorn András, ef. Zámbó Ostván stb.. Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1986. Plakát. Tervezte: Pinczehelyi Sándor, jelzett a plakáton. Lapszéli sérülésekkel. 84x58,5 cm.

5 000 HUF
18328.

18 000 HUF
48,65
52,94
18329.

26 000 HUF
70,27
76,47
18330.

18 000 HUF
48,65
52,94
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. 55x40 cm.
18331.

2 600 HUF
7,03
7,65
Rosta No. 625, Lloyd George és a Vörös hadsereg, szovjet kommunista propaganda plakát, szitanyomat, papír, 44x66 cm. /   Rosta No. 625, Lloyd George and the Red Army, Soviet communist propaganda poster, screen print, papír, 44x66 cm
18332.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF