5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Sellei jelzéssel: A te pártod a Polgári Demokrata Párt (politikai plakátterv), 1945 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 16,5x11,5 cm.