Posters

Number of items: 71

18309.

80 000 HUF
216,22
235,29
18310.

70 000 HUF
189,19
205,88
Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie Maman Colibri, lithograph on paper, damaged.
18311.

40 000 HUF
108,11
117,65
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial The Call of the Savage from 1935, lithograph on paper, damaged.
18312.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

40 000 HUF
108,11
117,65
18313.

55 000 HUF
148,65
161,76
1956 Die zehn Gebote, Cecil B. DeMille film plakátja, Paramount Pictures, hajtott, szakadásokkal, 84×118 cm
18314.

44 000 HUF
118,92
129,41
18315.

44 000 HUF
118,92
129,41
cca 1930-1940 Piccadilly. Rendezte: Herbert Wilcox. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Anna Neagle és Michael Wilding szereplésével. Mafirt reklám. Bp., Kellner Márkus-ny., feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, 83x27,5 cm
18316.

42 000 HUF
113,51
123,53
1944 Magyar kívánsághangverseny. (Musical. Rendezte: Balogh István). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szeleczky Zita, Jávor Pál, Latabár Kálmán, Bordy Bella és mások szereplésével. Kiadó: Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Rovenszky Pázmány litó-ny. Feltekerve, 84x28,5 cm
18317.

70 000 HUF
189,19
205,88
Budapest Sportváros. Plakátterv. Akvarell, karton, jelzés nélkül (Naeter Erzsébet?). 31x22,5 cm
18318.

28 000 HUF
75,68
82,35
18319.

5 000 HUF
1940 Csepeli MOVE - Csillaghegyi MOVE labdarúgó mérkőzés plakátja 48x32 cm Hajtva jó állapotban
18320.

6 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF