Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

1991. II. János Pál pápa Magyarországon kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:1- patina
31557.

1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:1- patina

4 000 HUF
1991. OKISZ 1991 BNV egyoldalas, hátoldalon A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU
31558.

1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU

3 800 HUF
10,27
11,18
1991. Mátyás 1440-1490 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31559.

1991. "Mátyás 1440-1490 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
1991. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31560.

1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
1991. Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulóján 1991 - Duna Múzeum Esztergom / Az első kapavágás a Tisza szabályozásánál Tiszadob 1846 augusztus 27 bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31561.

1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulóján 1991 - Duna Múzeum Esztergom / Az első kapavágás a Tisza szabályozásánál Tiszadob 1846 augusztus 27" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

3 000 HUF
1992. Pedagógiai Érdemekért - Lórántffy Zsuzsanna / Óbuda önkormányzatától ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31562.

1992. "Pedagógiai Érdemekért - Lórántffy Zsuzsanna / Óbuda önkormányzatától" ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

4 000 HUF
1992. Pedagógiai Érdemekért - Lórántffy Zsuzsanna hátlapon Szeged város címerével, bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU halvány patina
31563.

1992. "Pedagógiai Érdemekért - Lórántffy Zsuzsanna" hátlapon Szeged város címerével, bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU halvány patina

2 800 HUF
7,57
8,24
1993. 15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9. egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU
31564.

1 400 HUF
1993. 56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek! aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31565.

2 000 HUF
1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4. ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:UNC,AU patina
31566.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:UNC,AU patina

2 000 HUF
1993. Kenderes 1993. szeptember 4. Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem (32,94g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina
31567.

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem (32,94g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina

12 000 HUF
32,43
35,29
1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére jelzett Ag emlékérem (32,6g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina
31568.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére" jelzett Ag emlékérem (32,6g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF