Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

1997. 50 éve város Tatabánya 1947-1997 / Az Éremgyűjtők tatabányai csoportja 30 éves 1967-1997 Ag és bronz emlékérem pár (33,96g/0.835/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31581.

1997. "50 éve város Tatabánya 1947-1997 / Az Éremgyűjtők tatabányai csoportja 30 éves 1967-1997" Ag és bronz emlékérem pár (33,96g/0.835/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

12 000 HUF
32,43
35,29
9
1997- Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU
31582.

1997- "Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
~1997. 1000 - Szent István egyoldalas öntött bronz plakett, tetején furattal (70mm) T:1
31583.

~1997. "1000 - Szent István" egyoldalas öntött bronz plakett, tetején furattal (70mm) T:1

800 HUF
1997. INTERNATIONAL HORTICULTURAL EXHIBITION / HORTUS HUNGARICUS FLÓRA HUNGÁRIA SZIGETSZENTMIKLÓS 97 kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU kis patina
31584.

1997. "INTERNATIONAL HORTICULTURAL EXHIBITION / HORTUS HUNGARICUS FLÓRA HUNGÁRIA SZIGETSZENTMIKLÓS '97" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU kis patina

3 000 HUF
1998. A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára / 56-os Magyarok Világszövetsége aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis fo.
31585.

1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára / 56-os Magyarok Világszövetsége" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis fo.

2 000 HUF
1998. Inventors Olympic Games / Genius Prize - Budapest 1998 (Első Feltalálói Olimpia / Géniusz Díj) ezüstözött fém emlékérem tokban (70mm) T:AU
31586.

1998. "Inventors Olympic Games / Genius Prize - Budapest 1998 (Első Feltalálói Olimpia / Géniusz Díj)" ezüstözött fém emlékérem tokban (70mm) T:AU

3 600 HUF
9,73
10,59
1998. Videoton - Emlékplakett 1998 - Kiemelkedő teljesítményért egyoldalas bronz plakett, dísztokban (70x150mm) T:AU
31587.

1998. "Videoton - Emlékplakett 1998 - Kiemelkedő teljesítményért" egyoldalas bronz plakett, dísztokban (70x150mm) T:AU

800 HUF
1998. 1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára kétoldalas Ag emlékérem kopottas dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal 000127 (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
31588.

10 000 HUF
27,03
29,41
1998. 1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF
31589.

1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF

1 600 HUF
1999. Budakeszi Reformátusok - Határainkon túl élő magyarok emléktemploma / Áldjad én lelkem az urat és ne feledkezzél semmi jótéteményéről - Zsoltárok könyve 103/2. kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (141mm) T:AU
31590.

1999. "Budakeszi Reformátusok - Határainkon túl élő magyarok emléktemploma / Áldjad én lelkem az urat és ne feledkezzél semmi jótéteményéről - Zsoltárok könyve 103/2." kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (141mm) T:AU

8 000 HUF
1999. MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999. ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) + 2000. Az államalapítás ezeréves emlékére - István király / Hunphilex Budapest International Stamp Exhibition ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31591.

1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999." ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) + 2000. "Az államalapítás ezeréves emlékére - István király / Hunphilex Budapest International Stamp Exhibition" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina

2 800 HUF
7,57
8,24
1999. 10 éves a Messer Hungarogáz ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina
31592.

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF