Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:UNC (eredetileg PP)
31569.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:UNC (eredetileg PP)

14 000 HUF
37,84
41,18
1993. Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza Br emlékérem, peremen 067/100 számozással (119mm) T:1-
31570.

1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1-

5 000 HUF
1994. Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25 bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31571.

1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

1 400 HUF
1994. A remény kapujában - Zugliget kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31572.

1994. "A remény kapujában - Zugliget" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina

1 000 HUF
1994. II.Alexij patriarcha magyarországi látogatása peremén jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,06g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31573.

14 000 HUF
37,84
41,18
1994. Életet az éveknek díj / Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége bronz emlékérem eredeti tokban (77mm) T:AU
31574.

2 000 HUF
1995. A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31575.

1995. "A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

4 000 HUF
~1996. 4db-os Honfoglalással kapcsolatos bronz emlékérem tétel, az érméken a Feszty-körkép részletei, benne: Laborc király és leánya, Harcosok, Verecke útján, Rabszolganők (42,5mm) T:UNC,AU
31576.

~1996. 4db-os Honfoglalással kapcsolatos bronz emlékérem tétel, az érméken a Feszty-körkép részletei, benne: "Laborc király és leánya", "Harcosok", "Verecke útján", "Rabszolganők" (42,5mm) T:UNC,AU

5 000 HUF
1996. Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
31577.

1996. "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU

3 000 HUF
1996. Kishamis 1896 - 1996 / VSC aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31578.

1996. "Kishamis 1896 - 1996 / VSC" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

4 000 HUF
1996. A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok aranyozott fém, ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31579.

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott fém, ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

6 000 HUF
1996. Nemzetközi Bálint Centenáriumi Kongresszus - 1896-1996. Május 1-5. - Budapest Magyarország kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
31580.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF