Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

DN Horváth Endre díj egyoldalas, öntött bronz plakett (~98-99mm) T:XF
31665.

DN "Horváth Endre díj" egyoldalas, öntött bronz plakett (~98-99mm) T:XF

10 000 HUF
27,40
29,85
DN ÜNGÜR DÉMON ELLEN LEGYEN ITT EZ A VAS... - ÜNGÜR DÉMON... ÜZD, EMÉSZD EL ŐT ISTENEM! - ROVÁSÍRÁS: NAGYSZENTMIKLÓSI KINCS - SZARVASI TŰTARTÓ / MAGYAR - TÜRK - AVAR - HUN - SZKÍTA aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
31666.

DN "ÜNGÜR DÉMON ELLEN LEGYEN ITT EZ A VAS... - ÜNGÜR DÉMON... ÜZD, EMÉSZD EL ŐT ISTENEM! - ROVÁSÍRÁS: NAGYSZENTMIKLÓSI KINCS - SZARVASI TŰTARTÓ / MAGYAR - TÜRK - AVAR - HUN - SZKÍTA" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina

2 000 HUF
5,48
5,97
DN Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt jelzett Ag emlékérem (34,59g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31667.

DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem (34,59g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)

9 000 HUF
24,66
26,87
Vegyes: ~1970. Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + 1978. Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont kétoldalas ezüstözött emlékérem (70mm) T:AU
31668.

Vegyes: ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + 1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem (70mm) T:AU

1 000 HUF
2,74
2,99
3db-os bronz emlékérem tétel, benne Csucs Viktória (1934-1993) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1980. Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX bronz emlékérem (42,5mm) + 1986. Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt. bronz emlékérem (42,5mm) mindhárom érem sérült műanyag tokban T:UNC
31669.

3db-os bronz emlékérem tétel, benne Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" bronz emlékérem (42,5mm) + 1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." bronz emlékérem (42,5mm) mindhárom érem sérült műanyag tokban T:UNC

4 000 HUF
10,96
11,94
9db klf bronz emlékérem ÁPV tokokban, nagyrészt MÉE kiadások, sok sérült és plombás tok T:UNC,AU
31670.

10 000 HUF
27,40
29,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF