Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

1987. 100 éves a Bayer-eljárás kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF
31533.

1987. "100 éves a Bayer-eljárás" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF

3 000 HUF
1987. 50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987 ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31534.

1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

5 000 HUF
1987. 50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987 peremen jelzett Ag emlékérem, FOE mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31535.

1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" peremen jelzett Ag emlékérem, "FOE" mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

20 000 HUF
54,05
58,82
1987. BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Szeged bronz emlékérem eredeti, Emlékül a Belügyminisztérium Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola alapítása alkalmából 1987 dísztokban (100mm) T:AU
31536.

1987. "BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Szeged" bronz emlékérem eredeti, "Emlékül a Belügyminisztérium Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola alapítása alkalmából 1987" dísztokban (100mm) T:AU

2 000 HUF
1987. 50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987 bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31537.

1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

5 000 HUF
1987. 50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987 aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31538.

1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

5 000 HUF
1987. 50 éves az Oroszlányi Szénbányászat 1937-1987 / Oroszlányi Szén bronz emlékérem (51mm) T:XF
31539.

1987. "50 éves az Oroszlányi Szénbányászat 1937-1987 / Oroszlányi Szén" bronz emlékérem (51mm) T:XF

1 600 HUF
1987. Jászapáti Gimnázium 1912-1987 egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: M (102mm) T:AU
31540.

1987. "Jászapáti Gimnázium 1912-1987" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: M (102mm) T:AU

2 000 HUF
1987. A Szocialista Mezőgazdasági Repülésért bronz emlékplakett, hátoldalon névre szóló gravírozással 20 ÉVES TÖRZSGÁRDA TAGSÁGÉRT 1987, eredeti dísztokban. Szign: RSZ (96mm) T:XF patina
31541.

1987. "A Szocialista Mezőgazdasági Repülésért" bronz emlékplakett, hátoldalon névre szóló gravírozással "20 ÉVES TÖRZSGÁRDA TAGSÁGÉRT 1987", eredeti dísztokban. Szign: RSZ (96mm) T:XF patina

4 000 HUF
1988. Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU
31542.

1988. "Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda" bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU

4 000 HUF
1988. OKISZ - 40 éves a Magyar Ipari Szövetkezeti Mozgalom 88. egyoldalas, bronz emlékérem tokban (~123-130mm) T:AU
31543.

1988. "OKISZ - 40 éves a Magyar Ipari Szövetkezeti Mozgalom 88." egyoldalas, bronz emlékérem tokban (~123-130mm) T:AU

1 600 HUF
1988. A finn-magyar gyógyszálló alapkőletételének emlékére - Budapest bronz emlékplakett dísztokban (79mm) T:2
31544.

1988. "A finn-magyar gyógyszálló alapkőletételének emlékére - Budapest" bronz emlékplakett dísztokban (79mm) T:2

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF