Number of items: 296

Lesznai Anna (szerk.):Virágos szerelem. Magyar szerelmes versek gyűjteménye. Összeállította és színes rajzokkal ellátta -  Bp., 1932. Pantheon. (Hungária ny.) 139+[1] p. Megjelent összesen 1200 példányban. Kiadói félvászon kötésben
18843.

3 000 HUF
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. II. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv. 288+IV p. Második kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Petőfi arcképével. Gerincen kissé sérült
18844.

3 000 HUF
Choderlos de Laclos, [Pierre Ambroise François (1741-1803)]: Veszedelmes viszonyok. Ford. és az utószót írta: Örkény István. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói illusztrált kartontokban, a gerincen és a tokon kis kopásnyomokkal. Számozott (421./1100) példány.
18845.

2 000 HUF
10
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18846.

4 000 HUF
18847.

6 000 HUF
Paulo Coelho: Az alkimista. Ford.: Simkó György és Piros Ákos. Bp., 2005, Athenaeum 2000 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Paulo Coelho (1947- ) által aláírt példány!
18848.

3 000 HUF
16
Karinthy Frigyes: Két hajó. Novellák. Bp.,1915, Athenaeum, 204+4 p. Első kiadás. Kiadói a papírborítóval, részben felvágatlan
18849.

3 800 HUF
10,27
11,18
Pál Károly: Arany János magyar irodalomtörténete. Közzéteszi és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., 1911, Franklin-Társulat, 222 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, több lap (35-46. old.) kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18850.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gárdonyi Géza (Mummery Róbert): A világjáró angol. Kalandos regény. Bp., 1894, Rozsnyai Károly (Neuwald Illés-ny.), 123+(5) p. Első kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18851.

2 800 HUF
7,57
8,24
21
Báró Eötvös József: Elbeszélések. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18852.

3 000 HUF
Fejes Endre: Gondolta a fele. Első kiadás! Dedikált! Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18853.

3 000 HUF
11
Fejes Endre: A hazudós. Első kiadás! Dedikált! Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált.
18854.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: