Number of items: 296

May Károly: A fekete táltos. Átdolgozta: Dr. Mikes Lajos. Bp., én., Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső illusztrált papírborítót az elülső borítóra kasírozták.
18855.

2 800 HUF
7,57
8,24
May Károly: A fekete táltos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói szecessziós, illusztrált egészvászon kötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
18856.

1 800 HUF
Karl May: Der Sohn des Bärenjä]ers. Stuttgart - Berlin - Leipzig,én., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. + Karl May: Von Bagdad nach Stambul. Reseerzählun von Karl May. Karl Mays Gesammelte Werke Band 3. Dresden, én., Karl May Verlag. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18857.

Karl May: Der Sohn des Bärenjä]ers. Stuttgart - Berlin - Leipzig,én., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal. + Karl May: Von Bagdad nach Stambul. Reseerzählun von Karl May. Karl May's Gesammelte Werke Band 3. Dresden, én., Karl May Verlag. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.

2 800 HUF
7,57
8,24
18858.

1 000 HUF
Fekete István: Bogáncs. Cselényi József rajzaival. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
18859.

1 800 HUF
19
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
18860.

1 600 HUF
Kerényi Frigyes összes költeményei. 1840-1851. Bp., 1875, Franklin-Társulat, 232 p. (Benne Pákh Albert Kerényi emlékezete c. írásával). Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
18861.

2 800 HUF
7,57
8,24
[Amade László (1703-1764)]: Várkonyi báró Amade László versei. Összegyűjtötte, bevezette és jegyzetekkel kísérte: Négyesy László. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 575 p. Átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel. A belső kötéstáblán Bíró Mihály (1886-1948) grafikájával illusztrált ex libris-szel; az előzéklapon Zoltán Vilmos (1869-1929) író, műfordító tulajdonosi névbejegyzésével.
18862.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rodolfo: Így kell ezt csinálni... 25 kártyatrükk. (Bp., 1965), Minerva, 40+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Rodolfo bűvésziskolája. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 32 p. Tűzött papírkötés, egy lapon vágásból eredő hiánnyal.
18863.

2 000 HUF
Magic Show. 111 fantasztikusnál fantasztikusabb bűvésztrükk. Bp., 1987, Novoplast, 86+(1) p. Kiadói papírkötés, a borító minimálisan sérült.
18864.

1 400 HUF
108 bűvész-mutatvány. Híres európai bűvészek nyomán. 161 ábrával. Műkedvelők és professzionátusok részére. Bp., é.n., Tolnai, 160 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány sérült, javított lappal.
18865.

2 000 HUF
Oscar Wilde: Vera. A nihilista lány. Dráma 1 előjátékkal 4 felvonásban. Ford.: Rozsnay Kálmán. Békéscsaba, 1911., Tevan Adolf, 108+1 p. Az arcképet fába metszette F. Schuhmacher. Oscar Wilde fametszetű portréjával. Átkötött kopott félbőrkötés, festett lapélekkel.
18866.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF