Books: Travelling, Local History Number of items: 189
2802227
16650
437
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben
2 800 HUF
2818818
16651
437
Other collectibles
Reizner János: Szeged története. II. köt.: A XVIII. század végétől az 1879. évi árvízig. Szeged, 1899, Szeged sz. kir. város közönsége (Engel Lajos-ny.), 367+(1) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható mellékletekkel. Átkötött félvászon-kötésben, bejegyzésekkel, bélyegzőkkel.
4 000 HUF
2772312
16652
437
Other collectibles
4 000 HUF
2795938
16653
437
Other collectibles
Hapák József - Módy György - Gáborjáni Szabó Botond - Mazsu János: Debrecen, a cívisváros. Bp., 2003., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 600 HUF
2732774
16654
437
Other collectibles
1 400 HUF
2819078
16655
437
Other collectibles
Kiskunhalas. Helytörténeti monográfia I. Szerk.: Janó Ákos. Kiskunhalas, 1965, Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2786836
16656
437
Other collectibles
Matyóföld. Mezőkövesd, 1980., Mezőkövesdi Városi és Járási Művelődési Központ Irodalmi és Néprajzi Munkaközössége. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban + Matyó élet kiállítási prospektus.
1 000 HUF
2786908
16657
437
900
Other collectibles
A szarvasi arborétum. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói kissé foltos papírkötés, a gerincen szakadással, bejegyzéssel.
2818897
16658
437
Other collectibles
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
1 400 HUF
2663215
16659
437
Other collectibles
1948 A Makói Városi Kereskedelmi Középiskola évkönyve 1947/1948. tanévről. XXV. évfolyam. Közzéteszi Lélek Péter. Makó, 1948, Kardos Rudolf-ny., 24 p.
2821848
16660
437
Other collectibles
Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2821858
16661
437
Other collectibles
All Madrid. Collection All Spain. H.n., é.n., Escudo de Oro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035