Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Interetnikus kapcsolatok Északkelet-Magyarországon. Szerk.: Kunt Ernő, Szabadfalvi József, Viga Gyula. Bp., 1984., Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16770.

1 800 HUF
Zu Gast auf Mallorca - Die schönsten Rezepte. Köln, 1993, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16771.

1 800 HUF
Korompay György: Veszprém. Városképek - Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16772.

1 200 HUF
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül Klösz György udv. fényképészeti műintézete által. Szerk.: Sivó Mária. Klösz György és mások felvételeivel, Mesterházi Lajos előszavával. Bp., 1984, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
16773.

1 600 HUF
16774.

1 000 HUF
Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16775.

1 200 HUF
Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Tanulmányok Csongrád Megye Történetéből. XX. Szeged, 1993, Szeged M. Jogú Város Önkormányzata. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
16776.

1 000 HUF
Kovács László-Nagy Zoltán: Kárpátalja. Fényképezte és írta: - - . Bp., [2004], Tölgyfa-Könyvek. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.Megjelent 1703 példányban.
16777.

1 400 HUF
Tadeusz S. Jaroszewski - Edmund Kupiecki: The Book of Warsaw Palaces. Warszawa, 1985, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. / With black-and-white photos. In English language. Linen binding.
16778.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF