Books: Architecture, Art

Number of items: 318

Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
17138.

2 000 HUF
Vaszary János. Rajzok és akvarellek. Bp., 1976, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17139.

1 800 HUF
Lehel Ferenc: Magyar művészet a török világ idején. Bp.,1913.,Pallas. A 20. oldaltól rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült gerinccel, szétvált kötéssel, megviselt állapotban.
17140.

1 600 HUF
17141.

2 200 HUF
5,95
6,47
Városképek 86. Komárom megyei fotóművészek tárlata. (Kiállítási katalógus). Tatabánya, 1986, Tatabányai Szénbányák Házi sokszorosító-ny. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói tűzött papírkötés.
17142.

Városképek '86. Komárom megyei fotóművészek tárlata. (Kiállítási katalógus). Tatabánya, 1986, Tatabányai Szénbányák Házi sokszorosító-ny. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói tűzött papírkötés.

1 600 HUF
Fotoművészeti Kiskönyvtár sorozat 2 kötete: Sugár Kata munkássága; Langler Klára munkássága. Bp., 1968-1973, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3150, ill. 2000 példányban.
17143.

1 200 HUF
Kass János: Néhány szó a múltról 24 grafika 1956-ról. Szeged, é.n., Móra Ferenc Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel, Kass János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
17144.

1 200 HUF
Pailler-Weissenhofer: Liliom álmok. Színművek a leányifjúság számára. Veszprém, 1902, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
17145.

1 000 HUF
[Muratov, Pavel Pavlovich] Paolo Muratov: La pittura russa antica. Traduzione di Ettore Lo Gatto dal manoscritto russo. Roma-Praga, 1925, A. Stock - Plamja, 166+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel. Számozott (346.) példány.
17146.

1 800 HUF
Antonia Fraser: Puppen. Parkland Verlag. cca 1975. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval Könyv a régi babákról
17147.

2 000 HUF
Hartmann, K. O.: Die Baukunst in ihrer Entwicklung von der Urzeit bis zur Gegenwart. Eine Einführung in Geschichte, Technik und Stil. II. Band Mittelalter und Renaissance. Lipcse, 1911, Carl Scholtze. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17148.

2 000 HUF
Így látunk mi 37 kép, 37 történet. Eszéki Erzsébet beszélgetései művészekkel, közismert emberekkel. Bp., 2010. Corvina
17149.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF