Books: Architecture, Art

Number of items: 318

Lisa Lovatt-Smith: Paris Interiors. Intérieurs parisiens. Köln, 1994, Benedikt Taschen. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol, francia és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17234.

3 000 HUF
Krúdy Gyula: Margit története 15 képpel. Bp., Közlöny nyomda. Kiadói aranyozott vászonkötésben, cserélt gerinccel.
17235.

3 000 HUF
3 db művészeti könyv és katalógus: Mesterecsetek. Szerk.: Feledy Balázs. 2002, EastinWest. Kiadói papírkötés. Kiállítási katalógus. + Apáti-Tóth Sándor. Bp., 2008, MNG. Kiadói papírkötés. Kiállítási katalógus. + Szántó Erika, Lator László (szerk.): Arc. Arc - Kárpáti Éva festményei. Bp., 2008, MNG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17236.

3 000 HUF
Tóth Ferenc: Mű-Kincs-Tár. Művészeti közgyűjtemények Magyarországon, 1802-1906. MúzeumCafé könyvek 3. Bp., 2017, Szépművészeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17237.

3 000 HUF
Magyar filmesek a világban. Hungarians in Film. Szerk.: Gelencsér Gábor. Bp., 1996, Magyar Filmunió. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17238.

3 400 HUF
9,19
10,00
17239.

3 800 HUF
10,27
11,18
Caroline Clifton-Mogg - Andrew Wood: Textilek a lakásban. Ford.: Búsné Pap Judit. H.n., é.n., Gulliver. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17240.

3 000 HUF
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1905], Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p. + 10 (színes, kartonra ragasztott műmellékletek, a képek előtt feliratos hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és Magyar-Mannheimer Gusztáv munkáival. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón minimális kopással, egy sérült hártyapapírral, összességében jó állapotban.
17241.

3 000 HUF
17242.

3 000 HUF
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kis sérüléstől eltekintve jó állapotban,
17243.

3 000 HUF
Szilágyi Gábor: Fotóművészet. A fotóművészeti kiállítások szakrepertóriuma (1890-1945) Bp., 1978. Kézirat gyanánt. 419 p. Kiadói papírkötésben
17244.

3 000 HUF
Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17245.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF