Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Német, angol és francia nyelven. Többek közt Gink Károly, Angelo, Mácsai István, Vadas Ernő fotóival. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
A. F. Dmitrenko - N.A. Fjodorova - E.V. Kuznyecova - O. F. Petrova: Az orosz művészet mesterei. (Ötven rövid, életrajz.) Fordította Dalos György. Bp.-Moszkva, 1985, Gondolat-Raduga. Kiadói egészvászon-kötés. + Gerő László: Régi orosz építészet. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Balogh Ferenc: Debreczeni László. Az építő és iparművész. Bukarest, 1983, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, dohos. + Toronyvigyázó. Debreczeni László műhelye. Összeáll., szerk és az előszót írta: Sas Péter. Magyar Építőművészet (B/sorozat.) Bp., 2005., Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Alice Westgate: The Peaceful Home. Country Living. (Lakberendezési útmutató). New York, 1998, Hearst Books. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Sanctuary. Living Your Best Life at Home. Australian House & Garden. (Lakberendezési útmutató). Sydney, 2005, ACP. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, átlátszó műanyag védőborítóban.