Books: Architecture, Art

Number of items: 318

A Balatoni Társaság V. kiállításának katalógusa. Budapest, 1935, Nemzeti Szalon. 16 sztl. oldal. Kiadói papírkötésben, borítón apró szakadással, hajtásnyommal.
17162.

1 800 HUF
Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné őméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló A magyar művészetért képzőművészeti kiállítás képes tárgymutatója. 1942 junius 6-22., Műcsarnok, Budapest, Hősök-tere. Bp., 1942, Légrády Testvérek Nyomdai Műintézete. 1 t. +33 p. + XX t. (fekete-fehér reprodukciók, többek közt Sidló Ferenc: vitéz Nagybányai Horthy Miklós mellképe). Kiadói papírkötés, kötés ragasztása meglazult.
17163.

Vitéz Nagybányai Horthy Miklósné őméltósága legmagasabb védnöksége alatt álló "A magyar művészetért" képzőművészeti kiállítás képes tárgymutatója. 1942 junius 6-22., Műcsarnok, Budapest, Hősök-tere. Bp., 1942, Légrády Testvérek Nyomdai Műintézete. 1 t. +33 p. + XX t. (fekete-fehér reprodukciók, többek közt Sidló Ferenc: vitéz Nagybányai Horthy Miklós mellképe). Kiadói papírkötés, kötés ragasztása meglazult.

2 000 HUF
2 db füzet - Az aquincumi amfiteátrumok + A sárospataki kollégium. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Papírkötés, viseltes állapotban
17164.

1 000 HUF
Nemzeti Szalon tavaszi tárlat. H.n., 1933, Nemzeti Szalon. 14 sztl. oldal. Kiállítási katlógus. Kiadói papírkötésben, hajtásnyommal, borítón kisebb folttal, egy lap szélén szöveget nem érintő kisebb sérüléssel, néhány lapon ceruzás jelöléssel.
17165.

1 400 HUF
Nicolas Matsier: 3D a festészetben. Trompe-loeil régen és most. Ford.: Balogh Tamás. Bp., 2011, Typotex. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17166.

Nicolas Matsier: 3D a festészetben. Trompe-l'oeil régen és most. Ford.: Balogh Tamás. Bp., 2011, Typotex. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF
A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium által 1940 augusztus 1-től 1942 december 31-ig vásárolt festmények, szobrok és grafikai művek kiállítása az Orsz. Magyar Szépművészeti Múzeumban. Bp., 1943, Egyetemi Nyomda. 19 p. Kiadói papírkötésben.
17167.

1 800 HUF
Henry & Lilian Stephenson: Interior Design. London, 1960, Studio Books. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
17168.

1 600 HUF
17169.

1 200 HUF
Banner Zoltán: Fuhrmann Károly. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1991, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
17170.

2 400 HUF
17171.

1 200 HUF
Korniss Péter - Novák Ferenc: Tiszta forrásból. Bp., 1997., Planétás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17172.

1 200 HUF
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegekett. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + 1980 Régi keleti imaszőnyegek. Kiállítási prospektus. Bp., Iparművészeti Múzeum.
17173.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF